Telewizja

Dostarczamy Telewizję, Internet i Telefon na terenie Rudy Śląskiej, Bytomia, Radzionkowa, Świętochłowic, Mikołowa, Zabrza, Chorzowa, Gliwic i Katowic.

Centrum Pomocy, FAQ

mobilne Biuro Obsługi Klientamobilne Biuro Obsługi Klienta

Firma Elsat zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz firm na Śląsku. Zasięgiem swojej działalności obejmujemy następujące miasta: Bytom, Ruda Śląska, Radzionków, Świętochłowice, Mikołów i Zabrze. Na naszą ofertę składają się: telewizja kablowa, internet i telefonia stacjonarna.

Kablówka w technologii cyfrowej gwarantuje doskonałą jakość obrazu, którego odbiór nie jest zakłócany efektem smużenia lub śnieżenia, co mogło mieć niegdyś miejsce w standardzie analogowym. Telewizja cyfrowa zapewnia także bardzo dobrej jakości dźwięk, który wraz z nowoczesnym nagłośnieniem stworzy w Twoim domu atmosferę prawdziwego kina.

Nasza oferta obejmuje 4 rodzaje pakietów telewizyjnych zróżnicowanych pod względem ilości kanałów, w tym stacji emitujących programy w wysokiej rozdzielczości HD. Każdy klient ma możliwość dopasowania naszej propozycji do własnych zainteresowań.

Ponadto proponujemy kilka pakietów premium, które składają się z dodatkowych kanałów o określonej tematyce, jak: filmy i seriale, muzyka, czy motoryzacja. Jednym z nich jest Pakiet 4K wykorzystujący technologię ultra HD, która charakteryzuje się czterokrotnie większą mocą pikseli i większą rozdzielczością od standardu Full HD. Pozwala ona odbierać obraz jeszcze bardziej wyrazisty niż dotychczas stosowane technologie. Taka telewizja dostarczy nam zupełnie nowych wrażeń.

Usługa Multiroom HD pozwoli Ci oglądać ulubione programy TV na kilku telewizorach równolegle! Za niewielką dopłatą będziesz mógł z niej korzystać od początku do końca trwania umowy.

Firma Elsat oferuje również usługę ElsatGo umożliwiającą odbiór naszych kanałów na takich urządzeniach jak: laptop, tablet, smartfon czy komputer PC z zainstalowanym systemem Android lub iOS.

W razie potrzeby świadczymy profesjonalne i sprawne usługi serwisowe. Nasi pracownicy usuwają usterki najczęściej w dniu ich zgłoszenia. Poza tym za pomocą internetowego narzędzia dr Kabel dajemy Tobie możliwość samodzielnego zdiagnozowania ewentualnych problemów z oglądaniem telewizji.